Vánoční dárkové poukazy

19.11.2012 11:39

Tato nabídka je již ukončená. Sledujte naše stránky. Jakmile budou vypsány nové kurzy, budeme Vás zde informovat.

 

Vánoční nadílka

Vánoce se blíží a je tedy na čase začít přemýšlet o vhodném dárku pro naše blízké. V době, kdy si můžeme dovolit koupit téměř vše, co zrovna chceme nebo potřebujeme, je čím dál tím těžší najít dárek, který skutečně potěší. Podívejte se na webové stránky jazykové školy www.vyukacizichjazyku.cz  a inspirujte se naší vánoční nabídkou!

Nejlepší dárek je takový, ze kterého se budou vaši blízcí těšit delší dobu. Mluví již dlouho o tom, že by se rádi zdokonalili nebo se chtěli naučit nový cizí jazyk, ale zatím se k tomu neodhodlali? Zakupte vašim drahým dárkové poukazy na kurzy jazykové školy ECO Velké Meziříčí ! Poukazy nabízíme v hodnotě již od Kč 200,- do Kč 2000,-

Nevíte, jaký kurz by byl pro vaše blízké nejvhodnější? Nevadí, kupte dárkový poukaz a výběr kurzu přenechejte jim!

Jazyková škola ECO Velké Meziříčí ve své vánoční nabídce nezapomíná ani na děti. Jak jistě víte, nejlepší investicí je investice do vzdělání. Podpořte své děti v rozvoji a darujte jim možnost učit se a zdokonalovat v cizím jazyce, který jim otevře bránu do úspěšného života.

 

Vánoční nabídka:

  • VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě od Kč  200,- do Kč 2000,-

Speciální nabídka individuální nebo skupinové výuky jazyků formou dárkového certifikátu.

Obdarovaný si může vybrat ze 6-ti jazyků. Vánoční dárkový poukaz můžete uplatnit na jakýkoliv kurz naší školy v průběhu roku 2013

 

Vánoční dárkový poukaz na jazykový kurz

Jazykové kurzy pro každého

Angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, ruština

 

Nabízíme možnost zakoupit si u nás dárkový poukaz v hodnotě od Kč 200,-  do  Kč 2000,- 

Vánoční dárkový poukaz můžete uplatnit na jakýkoliv kurz naší školy v průběhu roku 2013.

Pokud vás naše nabídka inspirovala, poukazy můžete objednat na e-mailové adrese eco-prochazkova@seznam.cz. Vánoční poukaz můžete zakoupit buď v kanceláři naší školy nebo po obdržení objednávky Vám zašleme údaje pro platbu, po připsání částky na náš účet Vám bude dárkový poukaz vystaven a zaslán na Vaši adresu.

 

Tímto poukazem věnujete vzdělání, což je jistě správná volba pro dárek pro Vaše blízké.

  • hodnotu dárkového poukazu si stanovíte sami
  • dárkový poukaz lze zaslat poštou, e-mailem, či vyzvednout osobně
  • na výběru kurzu, ev. termínu i obsahu výuky se domluvíme až při předložení poukazu
  • dárkové poukazy jsou platné jeden rok, poukazy nelze směnit zpět na peníze

 

Dárkový poukaz lze využít na:

  • skupinové jazykové kurzy pro veřejnost
  • firemní jazykové kurzy
  • individuální výuku jazyků
  • přípravu na přijímací a jiné zkoušky